O spoločnosti

Sme spoločnosť s históriou, pričom ťažisko našej výroby a služieb spočíva v realizácii interiérov investičného charakteru pre náročných klientov s vysokými požiadavkami na úroveň komunikácie, kvalitu spracovania, výnimočné a exkluzívne materiály.

V rámci našich realizácií prevláda výroba interiérových prvkov najvyššej kvality určených pre zariadenie novostavieb aj rekonštruovaných objektov štvor a a päťhviezdičkových hotelov, luxusných penziónov, reštaurácií, ale aj administratívnych pracovísk, spoločenských a obchodných priestorov, ako aj rodinných víl a väčších rezidenčných sídiel.

Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie komplexných služieb, klientom zabezpečujeme zameranie, konzultácie s architektmi a dizajnérmi, prípravu výrobnej dokumentácie, výrobu interiéru a nábytkových prvkov zariadenia, dodávku súvisiacich komponentov od popredných výrobcov, ako aj dovoz a profesionálnu finálnu montáž dodávaných výrobkov na mieste.

V prípade požiadavky investora dokážeme zabezpečiť kompletný realizačný projekt interiéru na základe bohatých skúseností s realizovaním hotelových a iných projektov „na kľúč“.